Minecraft Premium

24 Kasım 2016 Perşembe

Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan Şarkı

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan Şarkı merakla bekleniyordu. Nihayet Bodrum Masalı 14.bölüm fragmanı çalan şarkı ile beraber bu da belli oldu

Kanal D'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Bodrum Masalı 14.bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Kanal D'de yayınlanan gençlik dizisi olan Bodrum Masalı bir süredir gündemde yer alıyordu. Özellikle de son zamanlarda reyting sıralamasına baktığımız da Bodrum Masalı dizisinin üst sıralarda olduğunu görmek mümkün. Bodrum Masalı 14.bölümde çalan Türkü olmuşsun şarkısını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu anlamda bu yazıyı yazdık.

Bir çok izleyici Bodrum Masalı çalan şarkıları merak ediyor. Bu tarz diziler de duygusal sahneler çok olduğu için, haliyle bir çok şarkı yer alabiliyor. Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan şarkı internet sitemize eklendi. Ben sana gitmeni istemediğimi söylemeye geldim şeklinde bir cümle kullanan dizi karakteri daha sonrasında seni yerler de göklerde, bulamazlar yar.. şeklinde sözlere sahip olan ve aynı zamanda Bodrum Masalı 14.bölüm fragmanında çalan şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan Şarkı
Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan şarkı - 14.bölüm fragmanı çalan şarkı

Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan Şarkı

Bodrum Masalı 14.Bölümde Çalan Şarkı Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder