Minecraft Premium

26 Kasım 2016 Cumartesi

O Ses Türkiye Kerem Han Özdemir Gelin Havası

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

O Ses Türkiyede yayınlanan Kerem Han Özdemir Gelin Havası şarkısı sizler için internet sitemize ekledik. İşte gelin havası türküsü.

Karadeniz şarkıları bazı zamanlarda farklı kişiler tarafından seslendiriliyor. Duygu yüklü şarkılardan olan karadeniz şarkılarının farklı kişiler tarafından seslendirilmesi ilşe beraber aslında bir çok yerde karşımıza çıkıyordu. O Ses Türkiye'yi biliyorsunuzdur. TV8'in sevilen yarışmasında Kerem Han Özdemir tarafından söylenen karadeniz şarkısı yayınlandı. Karadeniz şarkısı olan Gelin Havasını seslendirdi. Sosyal medyanın gündemine oturan Kerem Han Özdemir O Ses Türkiyede yayınlanan o şarkıyı internet sitemiz sozlerisozu.com aracılığıyla aşağıdan izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye'de bir çok yetenek karşımıza çıkarken aynı zamanda amatör kişiler de yayınlanıyor. Gelin Havası olarak bilinen ve Resul Dindar tarafından da söylenen şarkı son olarak Kerem Han Özdemir tarafından da söylendi. Kendine has yorumunu katan Kerem Han, O Ses Türkiye jurileri tarafından beğenilince bu hafta ekranlarda yer aldı. İstiklal  caddesinde şiir okuyan karadenizli gençin o videosuna aşağıdan ulaşabilir, aynı zamanda sözlerini okuyabilirsiniz.


O Ses Türkiye Kerem Han Özdemir Gelin Havası

Getirdiler sevdami getirdiler meydana..
Oy oy oy getirdiler meydana
Getirdiler yarimi da getirdiler meydana.
Oy oy geturdiler meydana

Daha fazla demeyeceğum sana ..
Lonuştukça kafam güzel oluyor..
Aklıma geliyor o giderken deduğum sözlerin..
Aklıma Geliyor Gözlerin 
O Giderken Dedigin Sözlerin
Daha Fazla Demeyecegim Sevgilim 
Hada Gene Son Kadeh

O Ses Türkiye Kerem Han Özdemir Gelin Havası Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder