Minecraft Premium

30 Aralık 2016 Cuma

Alo Reklamında Çalan Size Alo Diyorum Şarkısı

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Alo Reklamı Size Alo Diyorum Şarkısı ve şarkı sözleri sitemize eklendi. Zeki Müren Size Alo diyorum şarkısına sitemizden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Alo'nun reklamında çalan Size Alo diyorum şarkısı son zamanların en çok dinlenenleri arasında yer alıyor. Size Alo diyorum şarkısı aslında bir çok kişiye tanıdık geliyor. Ancak hatırlatalım. Bu şarkı yeni bir şarkı değil. Zeki Müren tarafından geçmişte söylenen ve Alo'nun ilk reklam müziği olarak geçen bir müzik. Alo'nun ilk reklam filminde Zeki Müren'in Size Alo diyorum şarkısını seslendirmesi sonrasında firma ilk reklam filmindeki bu şarkıyı günümüze hazırladı.

Şarkının yayınlanmasının ardından tam 40 yıl geçtikten sonra Size Alo diyorum şarkısı, Zeki Müren'in muhteşem sesiyle tekrar karşımıza çıktı. Bu yılın en çok izlenen reklamları arasında yer alan Alo reklamında çalan Size Alo diyorum şarkısını ve şarkı sözlerini merak edenler için internet sitemizde yer verdik. İşte Alo reklamında çalan size alo diyorum şarkı sözleri ve şarkının dinleme playeri. Şarkıyı aşağıdan dinleyip, aynı zamanda sözlerine ulaşabilirsiniz;

Alo Reklamı Size Alo Diyorum Şarkısı
Alo Reklamında Çalan Size Alo Diyorum Dinle
Alo Reklamında Çalan Size Alo Diyorum Dinle


Zeki Müren Size Alo Diyorum Şarkı Sözleri

Mis kokar yaseminler
Manolyalar,Gelincikler

Ne güzel Ne güzel ne güzel ne güzel
Baharda gülücükler

Ne güzel ne güzel ne güzel ne güzel
Yanaktan öpücükler

Bir mujde veriyorum size Alo diyorum
Bir mujde veriyorum size Alo diyorum

Pırıl pırıl bir dünya da Yaşayın
Işıl Işıl Bir Dünya da Yaşayın istiyorum

Alo Reklamında Çalan Size Alo Diyorum Şarkısı Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder