Minecraft Premium

12 Aralık 2016 Pazartesi

Hızlı ve Öfkeli 8 Çalan Şarkılar

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Hızlı ve Öfkeli 8 Çalan Şarkılar internet sitemize eklendi. Şu anda sadece fragmanda yer alan şarkılara yer verdik. İşte o şarkılar.

Dünyanın merakla beklediği sinema serisi Hızlı ve Öfkeli 8 yepyeni adı ile sinema da hayranlarıyla buluşacak. Bu buluşma için geri sayım 2017 yılında başlayacak. Dünya sinema tarihinde en çok sevilen filmler arasında gösterilen Hızlı ve Öfkeli 8, yepyeni maceralarıyla dikkat çekecek. Bir çok kullanıcı ekip tarafından yayınlanan yeni fragmanı izlemiştir.

Yeni fragmanda Hızlı ve Öfkeli serisinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de yer alıyor. Bir çok kullanıcı yeni seride hangi şarkılar yer alacak? sorusunu soruyordur diye düşünüyorum. Lakin Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanındaki şarkılar bile bu soruyu sormak için geçerli bir sebep. Hızlı ve Öfkeli 8 çalan şarkılar merak edenler için internet sitemizde bu şarkılara yer veriyoruz.

Merakla beklenen sinema serisi Hızlı ve Öfkeli 8 Çalan şarkılar şu an için 1 tane. Ancak bunun sebebi henüz sadece 3 dakikalık ilk fragmanın yayınlanmış olması. 1. fragmanda toplamda 1 tane şarkı çalıyor. Sozlerisozu.com olarak sizler için bu şarkıları bulduk ve aşağıya eklemek istedik. Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanında çalan şarkıları aşağıdan dinleyebilirsiniz. Ayrıca şarkıların isimlerine de yer verdik. Genelde hareketli parçalar kullanılmış durumda, ancak sinemada vizyona girdiği zaman şarkı listesini de sizler için yenileyeceğiz.

Hızlı ve Öfkeli 8 Çalan Şarkılar
Hızlı ve Öfkeli 8 şarkıları internet sitemize eklendi. İşte çalan şarkılar
1. Şarkımız : Speakerbox ft. Lafa Taylor - INTO THE SUN

Oldukça hareketli olduğu için ve ayrıca sahnelere uygun olduğu için seçildiğini düşünüyoruz. Oldukça hareketli olması dikkat çekiyor. Ayrıca beat çok iyi olmuş.


LİSTEYE ŞARKILAR GELDİKÇE EKLEMELER OLACAKTIR.

Hızlı ve Öfkeli 8 Çalan Şarkılar Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

7 yorum :

 1. filmin sonunda kapanış müziği var onu bulabilen var mı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.youtube.com/watch?v=FG9M0aEpJGE al kardeşim Teşşekür etme istiyorsan facem LütfiCan ERDEM beyaz tsırt kıvırcık saclı buyuk ihtimal girmem tekrar siteye

   Sil
  2. Aaa çıkıyormuş Facem :)

   Sil
  3. bu şarkı değildi yaa kadın sesi yoktu siyah ekranda isimler yazarken çalan şarkı rap gibiydi sanki

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Küba daki araba yarışında çalan müziği söylermisiniz

  YanıtlaSil
 4. hapishane sahnesindeki şarkıyı bulan var mı

  YanıtlaSil