Minecraft Premium

20 Ocak 2017 Cuma

Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri beklendiği gibi internet sitemizde yer aldı. Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri aşağıda.

2017 yılına girmemiz ile beraber bir çok sanatçı yepyeni şarkılar ile karşımıza çıkıyor. Bu sanatçılar arasında yer alan Çelik İyi günde Kötü günde şarkısı ile hayranlarının karşısına çıktı. Son zamanlarda adını müzik piyasasında pek duyurmayan Çelik  İyi Günde Kötü günde şarkısının da yer aldığı bir albümle karşımıza çıktı. Çelik İyi Günde Kötü Günde şarkı sözleri merak edenler için internet sitemiz sozlerisozu.com'da yer verdik.

Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri duygusal bir şekilde yazılmış. Bu yüzden de aslında Çelik'in net tavrını ve müzik tarzını bozmuyor. İyi Günde Kötü Günde 2017 albümünün çıkış parçası olan Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri internet sitemizde yer alıyor. Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri merak edenler için aşağıda yer alıyor. Sosyal  medya da sık sık karşımıza çıkan albümün çıkış şarkısına aşağıdan ulaşabilir, şarkıyı coverlayın!

Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri
Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri - Çelik 2017 albümü 

Çelik İyi Günde Kötü Günde Dinle

Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri

Sever misin sevmez misin
Sever misin, ömür boyu?
İyi günde kötü günde
Sever misin sevmez miyim?

Sever misin, ömür boyu
İyi günde kötü günde
Delice sever misin?
www.sozlerisozu.com
Yeter artık yeter
Yetmez mi çektiğim
Beni dertten kurtar
Ah, Ah, Delice sever misin

Çelik İyi Günde Kötü Günde Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönderme