Minecraft Premium

31 Ocak 2017 Salı

Hande Yener Bakıcaz Şarkı Sözleri

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Hande Yener Bakıcaz Şarkı Sözleri sitemizdeki Hande Yener 2017 şarkıları arasında yer alacak. İşte yeni çıkacak şarkıya ait detaylar.

Hande Yener Bakıcaz şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son zamanların en çok konuşulan şarkıları arasında yer alan Hande Yener Bakıcaz şarkısı ve aynı zamanda Bakıcaz şarkı sözleri internet sitemize eklenecek. Siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumları bir kenara atmıyoruz. Sürekli yorumlarınıza göre şarkıları ve sözleri sitemize ekliyoruz. 2017 yılına girmemiz ile beraber bir çok sanatçı yepyeni şarkılarını karşımıza çıkardı.

Hande Yener Bakıcaz 2017 şarkısı da bu şarkılar arasında yer alıyor. Merak edilen şarkılar arasında yer alan Hande Yener Bakıcaz şarkı sözleri ve aynı zamanda şarkıya dair detaylar internet sitemizde yer alıyor. Hande Yener 2017 şarkıları arasında yer alan Bakıcaz şarkı sözleri aşağıdan okuyabilir, Bakıcaz şarkısını dinleyebilirsiniz.

Hande Yener Bakıcaz şarkısını resmi instagram ve twitter hesapları üzerinden şarkı sözlerinin bir kısmını paylaştı. Şarkı henüz çıkmadı. Ancak çıktıktan  çok kısa bir süre içerisinde internet sitemizden dinlemeniz mümkün olacak. Bu yüzden takip etmeyi unutmayın. Hande Yener Bakıcaz şarkısı Söz ve müziğinin Mert Ekren tarafından yapıldığını hatırlatalım. Ayrıca Hande Yener Bakıcaz şarkısı eklendikten sonra lütfen dinledikten sonra yorum yapmayı unutmayın. İşte Hande Yener Bakıcaz şarkı sözleri ve şarkının dinleme bağlantısı;

Hande Yener Bakıcaz Şarkı Sözleri
Hande Yener Bakıcaz Şarkı Sözleri - Hande Yener Bakıcaz 2017 dinle
Hande Yener Bakıcaz Dinle

EKLENECEK

Hande Yener Bakıcaz Şarkı Sözleri

Kalp kırılır korkma
Yapıştırıcısı da zaman
Ve taht alır adını
Üstüne oturandan
www.sozlerisozu.com
Seninki sandalye özeten
Fazla da yayılma istersen
Bi Git! (Bakıcaz)
Bi Git !(Bakıcaz)

Restine rest,jestine jest
Bundan sonra böyle
Empati,mempati,zoraki sempati
Durmuyo sahici bende
www.sozlerisozu.com
Git diyorum yani özeten
Daha da uzatmayalım lütfen!
Bi git! (Bakıcaz)
Bi git! (Bakıcaz)

Ordan bana bir mektup yolla
Üstünde bir kalple, ya da sadece pulla
Aynıysa tabi adresim, değişmediyse yerim
Bakıcaz artık, bakıcaz artık!
www.sozlerisozu.com
Etiketler : Hande Yener 2017, Hande Yener 2017 şarkıları, Hande Yener Bakıcaz, Bakıcaz şarkı sözleri, Hande Yener Bakıcaz dinle, Hande Yener Bakıcaz şarkısı dinle, Hande Yener Bakıcaz şarkısı dinle sözleri, Hande Yener 2017 şarkısı dinle

Hande Yener Bakıcaz Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder