Minecraft Premium

19 Ocak 2017 Perşembe

Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı Sözleri

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı Sözleri internet sitemize eklendi. Merakla beklediğimiz Dönsen Bile 2017 şarkısı ve detayları sitemizde.

Soner Arıca Dönsen Bile şarkısı ile karşımıza çıktı. İkili tarafından uzun zamandır çıkarılması beklenen Dönsen Bile şarkı sözleri merakla bekleniyordu. Bu konuda her zaman olduğu gibi yine 2017 şarkıları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile şarkı sözleri ve aynı zamanda şarkının dinleme bağlantıları sitemizde yer alıyor.

Merak edenler için Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı SözleriSingle şarkısı gerçekten beklediğimiz gibi diyebiliriz. Şarkının hareketli ve slow olacağı söyleniyordu. Yani orta ritmik bir şarkı olduğu söyleniyordu. Söylentilerin doğru çıktığını ve Dönsen Bile Şarkısının gerçekten de bu şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile şarkı sözleri için aşağıdan yararlanabilirsiniz. Sözleri okuyarak cover yapabilirsiniz.

Soner Arıca Dönsen Bile şarkısı ile beraber 2017 yılında karşımıza çıkan sanatçılar arasında yer aldı. Soner Arıca 2017 şarkıları ve aynı zamanda Selami Bilgiç 2017 şarkıları internet sitemize eklenmeye devam edecektir. Bu yüzden sitemizi takip etmenizde fayda var diyebiliriz. Sony Music etiketi ile çıkan şarkıyı, sosyal medya da fazlasıyla merak edenler olmuş. Selami Bilgiç'in muhteşem ritmi ve aynı zamanda Soner Arıca'nın muhteşem yorumu ile İşte merakla beklenen Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile şarkısı ve şarkı sözleri ;

Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı Sözleri
Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı Sözleri - Selami Bilgiç feat Soner Arıca Dönsen Bile

Soner Arıca Dönsen Bile Dinle

Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı Sözleri

Aşkından paramparça bir kalbi taşıyorum
Gittiğin günden beri sanmaki yaşıyorum
Seni bana sorana haberim yok diyorum
Şimdi nerde kimlesin bilmek istemiyorum
www.sozlerisozu.com
Dönsen bile dönsen bile
Bulamazsın beni bende
Araya ayrılık girdi
Sen nerdesin ben nerde (x2)

Gözlerimden hayalin
Yağmur yağmur geçiyor
Şimdi bensiz günlerin
Söyle nasıl geçiyor (x2)
www.sozlerisozu.com
Dönsen bile dönsen bile
Bulamazsın beni bende
Araya ayrılık girdi
Sen nerdesin ben nerde (x3)

Selami Bilgiç ft Soner Arıca Dönsen Bile Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönderme