Minecraft Premium

4 Şubat 2017 Cumartesi

Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri sitemizde yer alan Bilge Nihan 2017 şarkıları ve Bahadır Tatlıöz 2017 şarkıları arasında!

Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri internet sitemize eklendi. Son zamanların en merak edilen şarkıları arasında yer alan Bilge Nihan Net şarkısı, Akustik versiyonuı ile yer aldı. Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net şarkı sözleri merak eden kullanıcılarımız için sozlerisozu.com ekibi olarak sitemizde Bilge Nihan Net şarkısına yer vermek istedik. Bilge Nihan 2017 ve aynı zamanda Bahadır Tatlıöz 2017 şarkıları internet sitemize eklenmeye devam edecek.

Son zamanlar sitemizde yer verdiğimiz ünlü sanatçılar arasında yer alan Bilge Nihan Net şarkısıyla net bir şekilde sosyal medyanın gündemine oturdu. Farklı ses tonu ile dikkat çeken Bilge Nihan Bahadır tatlıöz ile ortak çalışması sonrasında Bilge Nihan Net şarkısını çıkarmış durumda. Şarkının sözlerine ve aynı zamanda şarkının dinleme bağlantılarına sitemiz farkıyla ulaşabilirsiniz. Şarkı ilk çıktığında olumlu yorumlar aldığını hatırlatalım.

Bahadır Tatlıöz ile düet bir şekilde karşımıza çıkan Net şarkısı, akustik versiyonunun dışında farklı bir şekilde karşımıza çıkabilir mi? sorusunun cevabı şu an için meçhul. Ancak Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net şarkı sözleri aşağıda yer alıyor, şarkıyı dinleyip yorum atabilirsiniz;

Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri
Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri - Bilge Nihan 2017 şarkıları
Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Dinle


Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri

Olur olmaz hayallerin
Üstüne sislenmiş bir perde örttü sevgimizin
Bak yanık yanık çığlıklarım
Duyulmaz oldu sanki dilsizim
www.sozlerisozu.com
Belki çoktan kaybettin sendeki beni
Bende vazgeçtim
Top sende ne istersen o
İstiyorsan git
www.sozlerisozu.com
Benim kadar seni çeken olursa baş tacı et
Çaldığın yılları hibe ettim bende net
Hayat bu belli olur mu pişman olur da dönersen
Vay vay ki ne vay haline

Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz Net Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder