Minecraft Premium

16 Şubat 2017 Perşembe

Ceylan Ertem Yine De Amin (2017) Full Albüm Dinle

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Ceylan Ertem Yine De Amin (2017) Full Albüm Dinle ve şarkı sözleri ulaş! İşte Ceylan Ertem 2017 Albümü ve albümde yer alan şarkılar.

Ceylan Ertem Yine De Amin 2017 albümü internet sitemize tüm şarkıları ile birlikte eklendi. Son zamanların en çok konuşulan albümleri arasında yer alan Ceylan Ertem "Yine De Amin" albüm şarkıları internet sitemiz sozlerisozu.com farkıyla sizlerin karşısında. Bu zamana kadar sitemize Ceylan Ertem 2017 şarkıları da dahil olmak üzere bir çok şarkıyı ekledik. Ancak yine de bazı hayranlarımız tarafından, eklememiz gereken şarkıların isteklerini almaya devam ediyoruz.

İstekler sonrasında "Ceylan Ertem Yine de Amin full albüm" şarkıları sizlere eklemek istedik. Son günlerin en çok konuşulan albümleri arasında yer alan albümün tüm şarkılarına ve aynı zamanda şarkı sözlerine yanlarındaki bağlantılar ile ulaşabilirsiniz. Ceylan Ertem Yine de Amin albüm şarkıları full dinlemek ve aynı zamanda şarkı sözleri ulaşmak oldukça kolay.

Sizlerin istekleri sonrasında sitemizde bu yazıyı yazdık ve tüm şarkıları tek sayfada topladık. Hiçbir Şeyimsin, Kovdum, Korsan, Nilüfer, İnadına, İzin ve daha bir çok Ceylan Ertem 2017 şarkıları aşağıda yer alıyor. Albümde yer alan şarkıların sayısı 12 diyebiliriz. Ancak 1 tanesi remix şarkı olduğu için sitemize eklemedik. Ceylan Ertem Yine de Amin full albüm dinle şarkı sözleri ulaş! İşte merakla beklenen albüm ve şarkıları ;

Ceylan Ertem Yine De Amin full albüm
Ceylan Ertem Yine de Amin full albüm dinle - Ceylan Ertem 2017 albümü

Ceylan Ertem Yine De Amin (2017) Full Albüm Dinle


  1. Esmer Dinle & Sözleri
  2. Hiçbir Şeyimsin Dinle & Sözleri
  3. Korsan  Dinle & Sözleri
  4. Kovdum Dinle & Sözleri
  5. Sevmek Gerekli  Dinle & Sözleri
  6. Nilüfer  Dinle & Sözleri
  7. İnadına  Dinle & Sözleri
  8. İzin Dinle & Sözleri
  9. Efsunlu Dünya Dinle & Sözleri
  10. Bırak Kendini Dinle & Sözleri
Etiketler : Ceylan Ertem, Ceylan Ertem 2017, Ceylan Ertem 2017 albümü, Ceylan Ertem Yine de amin şarkıları, Ceylan Ertem yeni albüm, Ceylan Ertem full albüm dinle, Ceylan Ertem yeni albüm şarkıları, Yine de amin full albüm dinle, Yine de amin albüm şarkıları

Ceylan Ertem Yine De Amin (2017) Full Albüm Dinle Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder