Minecraft Premium

10 Şubat 2017 Cuma

Şevval Sam Aşk Olsun - Bodrum Masalı Özel Şarkısı

---------Sponsorlu Bağlantılar---------

Şevval Sam Aşk Olsun - Bodrum Masalı Özel Şarkısı internet sitemizde sizler için yer alacak. İşte 14 Şubat'a özel gelecek o şarkı.

"Şevval Sam Aşk Olsun" şarkısı internet sitemizde yer alacak. Son zamanların en popüler dizileri arasında yer alan Bodrum Masalı 14 şubat'a özel bir şarkı ile karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu, aynı zamanda sesiyle şarkılara gönül veren Şevval Sam Aşk Olsun şarkısı ile hayranlarının karşısında yer alacak. Şevval Sam Bodrum Masalında Söylediği aşk olsun isimli şarkı ve aynı zamanda şarkıya ait detaylar internet sitemizde yer alacak. Şarkının çıkış hikayesi oldukça farklı.

Şevval Sam 14 Şubat Sevgililer günü özel Aşk Olsun isimli şarkısıyla dikkatleri üzerine çekti. Lakin, şarkının asıl çıkış amacı, Bodrum Masalı dizisinde görev alan Ali İlker Özçelik ve yapım ekibinin bir parçasında yer alan eşinin, evlilik yıl dönümleri. Şevval Sam Aşk Olsun - Bodrum Masalı Özel Şarkısı ile karşımıza çıktı. Şevval Sam, dizideki arkadaşlarının yıldönümü için Aşk Olsun isimli bu şarkıyı besteledi ve karşımıza çıkardı. Daha sonrasında ise şarkı gündeme oturdu diyebiliriz. Bodrum Masalı özel bestelenen Aşk Olsun isimli şarkıyı dinleme bağlantıları, aynı zamanda şarkının sözleri internet sitemiz sozlerisozu.com farkıyla aşağıda yer alıyor.

Şevval Sam Aşk Olsun - Bodrum Masalı Özel Şarkısı
Şevval Sam Aşk Olsun - Bodrum Masalı Özel Şarkısı - Şevval Sam 2017
Şevval Sam Aşk Olsun

Ömrümün tek gayesidir
Kahramanin ben olayim
Gül yüzüne kurban olayım
Gözlerinde kaybolayım
www.sozlerisozu.com
Ömrümün tek gayesidir
Kahramanın ben olayım
Aşk olsun, hadi aşk olsun
Tüm aşıklar bizim gibi olsun

Ömrüm senin, senin gibi olsun
Yıldönümümüz kutlu olsun.
Karagülüm kalbimin neşesi
Melekler mi getirdi seni..

Şevval Sam Aşk Olsun - Bodrum Masalı Özel Şarkısı Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum :

Yorum Gönder