Minecraft Premium

Telif Hakkı

Sitemiz, Sozlerisozu.com hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sozlerisozu@gmail.com  mail adresinden bize ulaşabilirler.

Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir. Muyap, netd, Poll Production ve diğer müzik şirketlerinin telif hakları bildirimi, müzik kaldırılması için müracaatları için : sozlerisozu@gmail.com mail adresine Telif Hakkı konu başlıklı mail atmaları ve içerikte işbu telifi alınmış MÜZİK ile ilgili yazımsal açıklama yapılması yeterli olacaktır.

  1. İş bu internet sitesinde yasalar çerçevesinde hareket edilmektedir.
  2. Bahsi geçen site, Yer sağlayıcı görevi görmektedir.
  3. Sozlerisozu.com, şarkı dinleme ve şarkı sözleri sitesidir. Bu sitede hiç bir şekilde indirme vs. yapılmamaktadır. Yasa dışı bir platform değildir. 
  4. Yalnızca internette yer alan playerlar bulunup, eklenmektedir. 
  5. 2017 Şarkıları dahil olmak üzere bir çok şarkının sözleri, tek tek yazılmış ve kullanıcıların karşısına sunulmuştur. 
  6. Şarkı tanıtımları ve albüm tanıtımları ile ilgili reklam ve PR işbirlikleri için sozlerisozu
İnternet sitemiz ile ilgili özellikle de telif konusunda bir çok soru ve sorun karşımıza çıkabiliyor. İnternet sitemiz hiç bir şarkıya sunucularında yer vermez. Sitemizdeki şarkıların bir çoğu, Youtube,vimeo ve buna benzer platformlarda yer alan şarkılardır.


0 yorum :

Yorum Gönder